Szanowni Państwo, nasza fundacja postanowiła wypowiedzieć wojnę rakowi. Zwłaszcza rakowi atakującemu nasze pociechy, najmłodsze pociechy.

Wśród naszych podopiecznych coraz więcej dzieci choruje na tę paskudną chorobę, jaką jest nowotwór. Coraz więcej naszych pociech dotyka białaczka, guz mózgu, neuroblastoma czy rak oczka bąź kości. Niestety leczenie tych chorych jest bardzo długie, uciążliwe i kosztowne.

Dlatego rakowi mowimy NIE!

Zwracamy się do młodych par planujących ślub, żeby na zaproszeniach napisali prośbę do gości weselnych, by zamiast kwiatów kupili maskotki, albo sumy przeznaczone na kwiaty wpłacili w Państwa imieniu dla naszych podopiecznych.

Przy takiej wpłacie bardzo prosimy o kontakt, byśmy mogli w imieniu naszych dzieci, ich rodzin i naszym własnym, podziękować i życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Pozdrawiamy w duchu walki:)