Państwo Młodzi w walce z rakiem

Szanowni Państwo, nasza fundacja postanowiła wypowiedziec wojnę rakowi. Zwłaszcza rakowi atakującemu nasze pociechy, najmłodsze pociechy.

Wśród naszych podopiecznych coraz więcej dzieci choruje na ta paskudna chorobę, jaka jest nowotwór. Coraz więcej naszych pociech dotyka białaczka, guz mózgu, neuroblastoma czy rak oczka bądź kości. Niestety leczenie tych chorób jest bardzo długie, uciążliwe i kosztowne.

Dlatego rakowi mowimy NIE!

Zwracamy sie do młodych par planujących ślub, żeby na zaproszeniach napisali prośbę do gości weselnych by zamiast kwiatów kupili maskotki, albo sumy przeznaczone na kwiaty wpłacili w Państwa imieniu dla naszych podopiecznych.

Przy takiej wpłacie bardzo prosimy o kontakt byśmy mogli w imieniu naszych dzieci, ich rodzin i naszym własnym podziękować i życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Pozdrawiamy w duchu walki:)