Numer KRS:0000502080
PKO BP 95 1020 2906 0000 1902 0327 0139

Wakacje. Czas radości, wypoczynku, wyjazdów.

Wakacje to czas, na który czeka każde dziecko w wieku szkolnym. To czas, na który czekają rodzice - wyczekiwany urlop. Czas, w którym rodzina przebywa ze sobą bawiąc się i wypoczywając.

Niektórzy z nas wyjeżdżają nad morze, inni na mazury a jeszcze inni jadą zmęczyć się chodząc po górach. Część ma okazję wyjechać za granicę zwiedzać albo po prostu poleniuchować na gorącej plaży.

Wszyscy lubimy i oczekujemy lata, a wraz z nim wakacji.

Niestety nie każdy ma tyle szczęścia, żeby móc wesoło spedzić czas wakacyjny na urlopie, nie mówiąc już o jakimkolwiek wyje??dzie. 

Są rodziny, które dotknęło jedno z największych nieszczęść, choroba dziecka, brata, siostry. Bardzo często Ci ludzie pomimo walki z chorobą są bardzo pogodni. Niestety nie ma mowy o jakimkolwiek wyje??dzie. Często  wielkim szczęściem jest wypis na kilka dni ze szpitala albo fakt, że nie trzeba jechać na następne badanie.

Nie myślą o wakacjach, myślą o tym czy wystarczy pieniędzy na następny raz w szpitalu, u lekarza, na następny zabieg czy chociażby na dojazd do placówki leczniczej.

Każda z tych rodzin czeka na jeden szczęśliwy dzień. Dzień w którym w końcu usłyszą, że syn, córka, siostra, brat.... jest wyleczona/y.

Niestety nawet wtedy zaplanowanie wakacji jest bardzo trudne. Osoba po leczeniu jest często słaba, ma słabą odporność. Trzeba wszystko dostosować do niej.

Wpłaćmy jakikolwiek grosz, nie mówimy o dużych sumach, ale każda złotówka jest ważna. Także wrzućmy pieniążek do puszki wolontariusza.

Naszym wolontariuszom bardzo dziękujemy, że poświęcają swój czas. Często będąc na wakacjach lub w pracy znajdą chwilę by zrobić coś dla innych.

Pozdrawiamy i życzymy miłego, bezpiecznego wypoczynku dla naszych darczyńców.

Zarząd Fundacji wraz z rodzinami podopiecznych. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem