Gabrysia urodziła się 25.01.2015 r. w  Drzewcach koło Nałęczowa, z niską wagą urodzeniową 1960g.  Z powodu obumarcia łożyska poród odbył się w trybie nagłym, przez cesarskie cięcie. Po urodzeniu leżała w inkubatorze ze względu na dużą utratę ciepłoty ciała. Była hipotrofia płodu ( zachamowanie wzrostu w brzuchu mamy), hipoglikemia, niedoczynność tarczycy,  brak odruchu ssania.

Od urodzenia  niewielkie  przyrosty  masy  ciała  dały początek  badaniom. Nastał czas wyjazdów do szpitali, lekarzy specjalistów, badań genetycznych oraz poradni wczesnego wspomagania rozwoju (psycholog, neurologopeda). Wymagają one dużego nakładu finansowego, z którym rodzice sobie nie radzą.

Gabrysia rozwija się wolniej od swoich rówiesników. Niewiele mówi, późno zaczęła stawiać pierwsze kroki. Lekarze z poradni psychologicznej zalecili  wspomaganie jej rozwoju do czasu podjęcia nauki szkolnej.

Gabrysia ma troje rodzeństwa, brata i dwie siostry.

W imieniu rodziców Gabrysi oraz rodzeństwa i samej Gabrysi bardzo prosimy o pomoc, by udało się zdiagnozować co dokładnie dziecku dolega i pomóc jej w normalnym życiu.

Nr konta, na które można wpłacić pieniądze dla Gabrysi: