Zbiórka

Od 4 maja 2015r., na podstawie wpisu w portalu zbiórkowym www.zbiórki.gov.pl pod nr 2015/1612/OR prowadzimy zbiórkę publiczn na terenie całego kraju.

Cele naszej zbiórki to pomoc dla dzieci z rodzin ubogich, patologicznych oraz dzieci chorych na choroby przewlekłe, w tym pomoc dla ich rodzin poprzez pokrycie kosztów:

• zakupu leków, żywności, suplementów diety, odzieży, obuwia, art. szkolnych niezbędnych dla ucznia, wyposażenia medycznego,  rehabilitacyjnego, art. higienicznych, czystości, opatrunkowych, w tym wynagrodzenia rehabilitanta oraz dojazdu do i z placówek leczniczych,
  • opłat za mieszkanie/dom, media, zakupu opału

Zaczynamy od 4 maja. W różnych miastach Polski będzie można spotkać naszych wolontariuszy.

Bardzo prosimy o wsparcie dla naszych podopiecznychi z góry dziękujemy w swoim i ich imieniu.

UWAGA!

Każdy wolontariusz naszej fundacji podczas zbiórki posiada:

•  identyfikator imienny ze zdjęciem oraz terminem ważności.
  •  puszkę kwestarską, oklejoną logiem oraz nazwą fundacji i zabezpieczoną dwiema plombami ołowianymi z odciśniętym logiem fundacji i naklejonym hologramem